Slide_5

Slide_5

Slide_8

Slide_8

Slide_3

Slide_3

Slide_9

Slide_9

Slide_6

Slide_6

Slide_4

Slide_4

Slide_7

Slide_7

Slide_2

Slide_2

Slide_1

Slide_1

Road Riders film na DVD!

1.1.2018

V roce 2016 a 2017 se oba naši jezdci Michal Indi#23 Dokoupil a Veronika #53 Hankocyová podíleli na vzniku nového filmu z prostředí závodů na přírodních okruzích v Irsku. Film natáčela britská televize BBC ve spolupráci s produkcí DoubleBand Films a nyní je k dostání na DVD.

rrdvd1

Jestli jste měli příležitost vidět film Road o rodině Dunlopů, tak by Vám ani tento nový film neměl uniknout.

V televizi na BBC běžely tři epizody a právě ve třetí epizodě Veronika a Indi ukázali svoje roadracingové životy.


Michal Indi Dokoupil #23:

"Jsem moc rád, že jsme dostali příležitost být součástí takového projektu v zahraničí. Je to zajímavý film z prostředí roadracingových závodů, který není tentokrát zaměřený pouze na ty "legendární" jezdce a rodinné klany, ale i na ty ostatní. Produkce BBC DoubleBand Films se toho chopila fakt dobře a výsledek se mi moc líbí, i když se to někomu může zdát až temný. Na druhou stranu s každým postavením na start jdeme do takovýho rizika, že bych to vlastně ani nechtěl úplně zlehčovat. Závody jsou krásný a super, když všichni projedou cílovou čárou a ještě lepší to je, když Vám na krku přistane zlatej věnec, to je nádhernej pocit euforie. Ale patří k tomu i ta odvrácená strana, která se Vás neustále dotýká a ta je prostě v tom filmu dost zřetelná."

Veronika Hankocyová #53

"Kamery mi sice nedělají úplně problém, ale mít na závodech kameru za zadkem celý víkend, to už je trochu něco jinýho. Přesto to bylo moc fajn, štáb byl super a film se myslím povedl. Nejvíc vzpomínám na moment, když mi klekla motorka a já jsem musela odstoupit z druhého místa. Bylo to poprvé, co jsem startovala z první řady áčkového závodu a navíc mi tyhle body rozhodly šampionát na konci roku, kdy jsem získala 3.místo mistrovství Irska, chtěla jsem se zavřít do auta a politovat se, ale kameraman šel všude za mnou, i do toho auta se se mnou zavřel. Popravdě já byla tak vzteklá, naštvaná a chtělo se mi brečet, ale nakonec jsem to ustála, i když na obličeji to bylo stejně všechno ve filmu vidět :-)"

V záběrech se objevili i fotografie Stephena Davisona, které se fotili při prvních závodech v Cookstownu.


Film Road Riders je nyní k dostaní na DVD, kde titulní stránku zdobí právě Michal Indi Dokoupil, na Amazonu UK

rrdvd

Road Riders film na DVD! Road Riders film na DVD! Road Riders film na DVD!
Road Riders film na DVD! Road Riders film na DVD!