Slide_5

Slide_5

Slide_8

Slide_8

Slide_9

Slide_9

Slide_3

Slide_3

Slide_6

Slide_6

Slide_4

Slide_4

Slide_7

Slide_7

Slide_2

Slide_2

Slide_1

Slide_1

Kalendář závodů 2011

1.1.2011

V letošním roce Indiho čeká opět mnoho závodů, hlavně u nás, v Irsku, Anglii, ale také na Slovensku, případně Německu. Jedná se hlavně o národní pohár Czech Road Racing Cup, Irský Národní Šampionát a mezinárodní volné podniky jako je Tourist Trophy, UlsterGP nebo MacauGP.

Ve hře je ještě i Mistrovství světa Endurance, ale tam se jedná spíše o hostování v týmu na jeden, případně dva závody, pokud čas a finance dovolí.

V tuto chvíli máme připravenou vlastní techniku Hondu CBR 600RR, kterou jsme předvedli i na výstavě Motosalon 2011 v pražských Letňanech. Pro český pohár na přírodních okruzích do třídy SP 250 pak Indi pravděpodobně pojede na zapůjčené Hodně pana Karafiáta, se kterou by měl poprvé startovat ve Starém Městě.

Připravujeme ve spolupráci s jezdcem Martinem Veselým i motocykl do třídy Supermono, které se na přírodních okruzích jede v rámci Mistrovství ČR.

Pro zahraniční podniky nadále platí spolupráce s týmem AIR Kawasaki, a k dispozici budou opět motocykly Kawasaki ZX6R a ZX10R, a do třídy SuperTwin pak Suzuki SV 650.

V případě možnosti zapůjčení motocyklů do jiných tříd (SP,GP 125), pojede na našich okruzích Indi i tyto. Jak sám říká…„Každé kolo se počítá a trénink je důležitý na čemkoliv…pojedu na všem, na co mě posadí. Ve dvoutaktních třídách a případně i ve tříde SuperMono budu naprostým nováčkem a určitě bude chvíli trvat, než se novému stylu, který tyto motocykly vyžadují, naučím…ale už se těším“.

Michal Dokoupil