Slide_5

Slide_5

Slide_8

Slide_8

Slide_9

Slide_9

Slide_3

Slide_3

Slide_6

Slide_6

Slide_4

Slide_4

Slide_7

Slide_7

Slide_2

Slide_2

Slide_1

Slide_1

Manchester

26.5.2010

Únava po celodenním cestování na nás byla znát, a tak jsme celé středeční dopoledne i část odpoledne prospali. Billy mezitím nechal našít loga na naše týmové Kawasaki košile a zarámovat pár fotek ve velkém formátu pro večerní dražbu. Jedna byla aktuální z Hořic na Hondě, v dalším orámování pak byly Indiho plakáty z loňského roku na Kawách s věnováním.

Než jsme se probrali a nachystali, už tu byl náš večer. V Billyho clubu se sešlo na padesát různých lidí s cílem podpořit naše závody na TT. Billy také nechal pro tuto příležitost vyrobit hrnečky s fotkou Indiho, logem Indi, AIR Kawasaki a TT 2010. My jsme naopak s sebou přivezli trička a mikiny co nám zbyly z Hořic.

Billy se jako první ujal mikrofonu a všem přítomným povyprávěl, co se dělo celou loňskou sezonu potom, co jim Indiho přivál osud do cesty. Zrekapituloval úspěchy na TT i výsledky v irském šampionátu. Nadále představil všechny, co se podílejí na přípravě motorek, tedy hlavně na přípravě motorů, a také kdo finančně či materiálně AIR Kawasaki podpořil. Došlo i na představení mě a Milana, kdy si Billy neodpustil povyprávět pár loňských vtipných příhod, o které se právě převážně Milan zasloužil.

Lidé co přišli, zaplatili vstupné, poté si mohli zakoupit lístky do tomboly a na závěr se dražilo. Celou dobu byl k dispozici raut a dámy za výčepem se také činily. Nejlépe se vydražil právě obrázek na CBR z Hořic za sto liber. Podařilo se taky prodat pár triček a mikin, které nám tak zajistily finance pro zaplacení trajektu na Man. Jako dárek od nás dostali všichni přítomní hliněné „indiánky“ o které se postaral opět Laďa Prášil a ZŠ ze Šternberka. Docela jsem koukala, jak taková maličkost dokáže potěšit! Takže tímto děkujeme!

Indi se opět projevil jako lidový vypravěč a dokázal stát za mikrofonem víc jak hodinu. Celý večer tak proběhl ve velmi přátelské a příjemné atmosféře a ti poslední včetně nás, se rozešli okolo druhé ranní.

PŘÍJEZD NA MAN (27.5.2010)

V deset hodin jsme se vydali z Manchesteru do přístavu v Heyshamu, odkud plul náš trajekt na Man. Billy jel s námi místo Milana, který už odjel den předtím s truckem a už nás v Douglasu čekal.

Bylo znát, že jedeme na lodi, která byla rezervovaná hlavně pro závodní týmy, a tak vedle nás seděl třeba Gary Johnson nebo Maria Costello a další závodníci. Pětihodinová cesta trajektem je opravdu velmi únavná, a tak jsme samozřejmě zabrali. S kapucí přes hlavu a povalujíce se na sedačkách jsme u toho vypadali tak trochu jako bezdomovci. Billy do toho vydatně chrápal a vedle nás se zase vřískající dítě asi tři hodiny dožadovalo solených brambůrků. Přiznám se, že škoda každé facky, která by v tomto případě padla vedle, ale v Anglii mají trošku jiný způsob výchovy, a tak děti vesele dělají bordel celý den. Poslední hodinku plavby jsem vytáhla počítač, abych sepsala pár řádek, a hlavně jsem vytáhla foťák, abych si užila krásný výhled z lodi na blížící se Isle Of Man, modré moře a ještě modřejší oblohu…jediné mínus bylo, že mám teď díky větru skoro všechny fotky rozmázlý (no jooo no…já vím, že je to taky rukama, ale co chcete po někom, kdo si umí maximálně nastavit foťák na auto a zapnout, nebo vypnout blesk).

Tentokrát jsme naštěstí nemuseli vykládat v přístavu šest set kilo jako loni a vyjeli jsme rovnou vzhůru na Grand stand. Paul Phillips- manažer TT a Jonh Burton, který loni Indiho učil trať, se k nám hrnuli a vítali nás, jako by nás rok neviděli ;-) Kamion už tentokrát stál v části depa na asfaltu, takže jsme si znatelně polepšili. Během hodiny začalo pršet, ale i tak jsme se pustili do stavby stanů. Já s Indiánem jsme roztáhli naše nové šapitó, kde je sezení a hospitality a ve stanu u kamionu stojí motorky.

Večer jsme šli utahaní spát za bubnování deště na střechu a doufali, že se ráno probudíme do slunečného dne!

Manchester Manchester Manchester
Manchester Manchester Manchester
Manchester Manchester Manchester
Manchester Manchester Manchester
Manchester Manchester Manchester
Manchester