Slide_5

Slide_5

Slide_8

Slide_8

Slide_9

Slide_9

Slide_3

Slide_3

Slide_6

Slide_6

Slide_4

Slide_4

Slide_7

Slide_7

Slide_2

Slide_2

Slide_1

Slide_1

Aprílové novinky!

4.4.2012

Po výstavě ten měsíc utekl nějak moc rychle a i v tomto  mezičase pro Vás máme nějaké novoty.

Usilovně se pracuje na nových věcech na E-shop, kluci už  testují nový tisk a i holky se můžou těšit na nová Indiánská trika…konečně.Taky snad bude konečně nová várka mikin s novým designem.

Ta největší novinka ale je, že máme k Yamaze R6 www.Motopoint.cz novou motorku! Je to  Kawasaki ER6 2011 do třídy SuperTwin a pro Indiho ji zasponzorovala firma www.Novaks.cz. Pro nás to bylo opravdu nečekané  a neplánované a celá akce proběhla tak rychle, že ještě teď nevěříme, že už  stojí rozložená v garáži. Nyní už probíhají úpravy, které bychom rádi  stihli do prvního závodu na konci dubna v Cookstownu, nicméně zásadní je  vše stihnout do TT, kde se tato třída premiérově jede jako Lightweight TT.

Co se týče těch úprav, tak největší je asi výměna předních  vidlic za vidlice z Yamahy R6. Bylo  třeba vyřešit uchycení v krku řízení, ale s tím nám pomohl Saša  Vysloužil. Tím pádem jsou vyřešena i řidítka, která jsou standartně cestovní.Nesmí chybět laminátové kapoty a s tím nám pomáhá firma www.Motoforza.cz , která dodala na výběr  kapoty ZX6R, R6 a Moto2 Suter. Budeme zkoušet, které na to budou pasovat nejlépe.Přepákování právě objednáváme ve firmě www.Ready2Race.cz, která ho má v nabídce.Nyní řešíme i další možnosti co se týče podvozku, řídící jednotky a výfukového  systému. Motor zůstaně beze změn, protože nám jde na TT hlavně o výdrž.

O velikonočním víkendu by měl Indi na Slovakiaringu absolvovatprvní  testovací jízdu na Yamaze, kde budeme s Motopointem a Lukášem  Kosinou řešit nastavení podvozku K-Tech a dolaďovat drobnosti jako jsou sklony  páček, řadičky atd. Druhý test by pak měl proběhnout následující víkend v Mostě  a další víkend pak Indi zvažuje účast na Slovakiaringu na Alpe Adrii, aby měl  na konci měsíce do Cookstownu alespoň nějaké kilometry za sebou.

Tento maratónek by měl pokračovat Starým Městem, pokud  seženeme pro Indiho motorku a další víkend pak 300ZGH Hořice. No a z Hořic  už je cesta rovnou na Isle Of Man na TT.

Pevně doufáme, že se všechno vydaří a zvládneme dobře celou  sezonu. Budeme se na Vás moc těšit a v depu brzy Ahoj!

Michal Indi Dokoupil:

Celou  zimu jsem přemýšlel co a jak s novou sezonou, všeobecný plán byl, ale  víceméně jsem to nechal až do konce otevřenější. Sice teď mám honičku ohledně  přípravy Kawasaki, která se nečekaně objevila, a všeho ostatního, čekám na  potvrzení startu na TT, do toho trable s licencemi kvůli sporu AČR vs.ČSMS, ale v zásadě jsem po své loňské sezoně za tyto starosti opravdu rád.Chtěl bych tímto i poděkovat všem, co si udělali čas a napsali mi email, nebo   zprávu na FB a já jim neodpověděl. Je to pro mě povzbuzení a moc Vám za to  děkuju!

Aprílové novinky!